אסטרטגיה

משרדנו הוא משרד עורכי דין ועורכי פטנטים העוסק בתכנון, פיתוח, הגנה ואכיפת זכויות הקניין הרוחני של לקוחותינו בישראל וברחבי העולם.

קניין רוחני איננו מוצר מדף ועל כן מצריך פתרונות יצירתיים ומותאמים לכל מקרה ומקרה. משרדנו, המורכב מטובי המומחים בתחום, אינו מסתפק באיתור הבעיות בדרך לרישום פטנט, סימן מסחרי או מדגם, כי אם במציאת פתרונות, שישרתו את לקוחותינו ויסללו עבורם את הדרך לרישום קניינם, תוך הגנה מיטבית על זכויותיהם.


היום יותר מתמיד, קניין רוחני הנו תחום דינמי המתפתח מיום ליום, משעה לשעה ואיננו מיועד לטכנוקרטים. משרדנו יתכנן את אסטרטגיית הקניין הרוחני הייחודית לצרכים של כל אחד מלקוחותינו. מדובר בעולם ומלואו המחייב התמצאות במרחב וספציפיקציות ייחודיות. ניסיוננו הרב והידע העתיר שברשותנו מסייע ללקוחותינו בבניית אסטרטגיה, שממפה את נכסיהם ומייצרת סדר עדיפות הנשען על הפוטנציאל להפקת רווחים מתיק הנכסים הקיים.

השירותים אותם אנו מציעים

משרדנו מספק את כל השירותים המשפטיים בתחום הקניין הרוחני - פטנטים, סימני מסחר, מדגמים, זכויות מטפחים, זכויות יוצרים, דיני מחשבים, פרטיות, מאגרי מידע וכדומה:

 • ייעוץ ראשוני
 • הכנת חוות דעת משפטיות (כשירות לרישום, חופש פעולה, חוזקות וחולשות, אפשרות אכיפה, אפשרות התגוננות וכו')
 • ביצוע חיפושי פטנטים (חדשנות, חופש פעולה, הפרה, מצב הידע וכו')
 • עריכת בקשות לרישום
 • הגשת בקשות לרישום (בכל מדינות העולם)
 • ניהול הליכי בחינה
 • טיפול בהתנגדויות, הליכי ריב והליכי ביטול
 • ליווי וניהול הליכים משפטיים בחו"ל
 • רישום שמות מתחם בדגש על מדינות שבהן נדרש ייצוג משפטי מקומי
 • ניהול הליכים מול ובאמצעות גופי רישום שמות המתחם

 

 

למה לבחור בנו

תו איכות ושירות

תחום התמחותנו הממוקד מאפשר לנו להעניק ללקוחותינו את השירות המקצועי ביותר, תוך מתן יחס אישי ובלתי אמצעי, בהתאם לצרכים המורכבים של לקוחותינו. באמצעות הכנסים, ימי העיון, הסדנאות והשולחנות העגולים שאנו עורכים כחלק מחבילת השירות לה זוכים לקוחותינו, אנו מעשירים את ידיעותיהם בתחום הקניין הרוחני ובונים שפה משותפת רחבה בינינו לבין לקוחותינו. כל זאת על מנת למקסם את טובת לקוחותינו ולסייע להם להגשים את מטרותיהם. 

עניין

אנו באמת מתעניינים בכם, הלקוחות שלנו, בעסקיכם ובהמצאותיכם, אנו עושים זאת על מנת לספק את השירות האיכותי ביותר והמותאם ביותר לצרכיכם. 

סודיות ואבטחת מידע

אנו מחויבים לסודיות מהרגע הראשון. משרדנו משתמש בכל האמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר על מנת לשמור על סודיות המידע. 

שכר טרחה הוגן, צפוי ופשוט להבנה

אנו גובים שכר טרחה קבוע, כמעט אף פעם איננו מחייבים לפי שעות ולקוחותינו מעודכנים לגבי הוצאות עתידיות צפויות. אצלנו אין הפתעות בחשבוניות ולקוחותינו יודעים מהי העלות בטרם ביצוע הפעולה. 

רשת מומחים

למשרדנו רשת מומחים העובדים עימנו בשיתוף פעולה, החל מיועצים מקצועיים וטכניים בארץ וברחבי העולם, עורכי דין מסחריים בארץ ובעולם, מומחי מיסוי וכדומה. 

הצלחה

ההצלחה שלנו היא כאשר אתם מצליחים! 

הצוות

עו"ד אייל שילון

לאייל ידע וניסיון רב בכל האספקטים של הקניין הרוחני ובכלל זה ניהול קניין רוחני ובניית אסטרטגיות הגנה, הגשת וניהול הליכים בנוגע לפטנטים, סימני מסחר, מדגמים וליטיגציה בתחום הקניין הרוחני.
 
לאייל ניסיון רב וייחודי בטיפול בפרוצדורות הגשה סבוכות בפטנטים בישראל וברחבי העולם. בין היתר, לאייל ניסיון משמעותי בטיפול וניהול הליכי רישום ואכיפה במדינות ערב אשר אינן מאפשרות במהלך העסקים הרגיל רישום זכויות בעבור יחידים וחברות מישראל. לאייל גם ידע ניכר בתחום זכויות היוצרים.
 
בטרם לימודי המשפטים אייל עבד בחברת טלקומיוניקציה גדולה והיה מעורב בטיפול בתשתיות תקשורת ומתקנים, וכן הוכשר והוסמך כ-DBA ו-QA ועבד בפיתוח ובדיקת תוכנה בבתי תוכנה.
 
בשירותו הצבאי אייל שירת בחיל ההנדסה הקרבית.
 

עימנו בצוות

 • עורכי דין שכירים
 • עורכי פטנטים רשומים בארה"ב/ישראל
 • פאראליגליות בעלות השכלה משפטית
 • מתמחים בעריכת פטנטים/בעריכת דין
 • יועצים טכנולוגיים קבועים בעלי תארים מתקדמים
 • מבקרת איכות אנגלית (English Quality Assurance) דוקטורנטית בספרות אנגלית ובעלת שני תארים בספרות אנגלית וחינוך
 • יועציים עסקיים בעלי ניסיון רב שנים בניהול.

עו"ד עמית צוקרשטיין

לעמית ידע ניכר וניסיון רב בכל האספקטים של קניין רוחני , ובכללם עריכת והגשת בקשות לרישום פטנטים, סימני מסחר ומדגמים, ניהול משא ומתן מול בוחני רשויות הפטנטים בישראל, ארה"ב, אירופה ומדינות נוספות וכן ניסיון מסחרי (מו"מ, ניהול צוותים וחברות וכו). לעמית גם ניסיון בניהול הליכי ליטיגציה בנושאי קניין רוחני.

עמית החל את ניסיונו המקצועי כטכנאי מחשבים ולאחר מכן כתוכניתן. בשלב מאוחר יותר ניהל חברת תוכנה. עמית סיפק לחברות שונות שירותי מחקר ופיתוח (תוכנה) ובעל הכרות והבנה עמוקה באספקטים שונים של טכנולוגיה (בין היתר בתוכנה, מערכות מחשוב תשתיות מחשוב, מכשור אלקטרוני, מכשירים רפואיים ווטרינריים, ציוד תקשורת, שיטות לעשיית עסקים וקלין-טק).

לאחר פטירתו בטרם עת של אביו ניהל עמית חלק מעסקיו של אביו בהצלחה רבה תוך שהוא צובר ניסיון ניהולי וכלכלי משמעותי.

במהלך לימודי המשפטים עמית השתתף בתוכנית לחילופי סטודנטים באוניברסיטת אוקספורד ובקווין מרי קולג' (אוני' לונדון) באנגליה.

עמית סיים שירות צבאי בן 5 שנים וכיום משרת במילואים בדרגת רס"ן בתפקיד מודיע נפגעים בכיר מטעם מטעם זירת מרכז של מחלקת נפגעים (לשעבר קצין העיר תל אביב).
 
עמית חבר בועדות מקצועיות בארגון הבינלאומי INTA.

בנוסף לניסיון התעסוקתי שלו, לעמית ניסיון התנדבותי משמעותי החל מהתנדבות בייעוץ משפטי לנזקקים במהלך לימודי המשפטים, למעלה מעשור וחצי של התנדבות בעמותות למען בעלי חיים, ייצוג הגופים הירוקים בוועדת איכות הסביבה במועצת העיר חולון, התנדבות למען נזקקים בהזדמנויות שונות, סיוע לעמותות בתחומים שונים (ספרות, מדע בידיוני ואחרות) ואף שימש כגזבר ומנהל כספי  של עמותה במשך מספר שנים.